מאוורר תקרה 42" YORK +שלט ולד 24W CCT עם עמעם לבן NORTHER WiFi
Out of stock
מק"ט
NTP-YRK42-WH-LED-WF
מאוורר תקרה דקורטיבי 42" דגם YORK בצבע לבן עם 3 כנפיים בצבע לבן, כולל גוף תאורה 24W עם פלטת LED בגוון אור משתנה באמצעות שלט, מנוע DC מתקדם, עוצמתי ושקט, 6 מהירויות, עיצוב ייחודי ואיכות ללא פשרות. אפשרות כיבוי והפעלה, שליטה במהירות הסיבובים, ובגוון האור עי" שלט ייעודי ובאמצעות אפליקציית TUYA . המאוורר מותאם לעבודה עם שעון שבת. NORTHER
| Remarks | למאוורר יש זיכרון אוורור לשעון טיימר והוא מותאם להפעלה על ידי שעון שבת כך שלאחר כיבויי והדלקה, ישוב המאוורר לפעולתו האחרונה הן במצב אוורור והן במצב תאורה. אידאלי לשומרי שבת. |
|---|---|
| Brand | NORTHER |
| Wings diameter | 42 אינץ' (105 ס"מ) |
| Wings color | לבן |
| Body color filter | White |
| Activation by | שלט | אפליקציה |
| Number of speeds | 6 |
| Light color | Integrated light |
| Kelvin | משתנה 3000K/4000K/6500K |
| Lumen | 2400Lm |
| Lighting power | 24W |
| Space size | מתאים לחדר/חלל בגודל עד עד 20m² |
| Body structure | גוף מתכת , כנפיים ABS |
| Engine type | פרימיום DC |
| Engine power | 35W |
| rpm | 260rpm |
| Injection | 162m³/Min |
| Ip rating | IP20 |
| Noise level | max 44db |
| Winter mode | כולל |
| with/without lighting | כולל גוף תאורה |
| Warranty engine | 10 שנים |
| Warranty body | שנה |
| Input | 220-240V |
| Quantity in inner packaging | 1 |
| Quantity in outer packaging | 1 |

