מאוורר תקרה 42" ROSE כנפיים מתקפלות +שלט ולד 36W CCT לבן עם 4 כנפיים שקופות NORTHER
Out of stock
מק"ט
NT-ROS42-W-L
מאוורר תקרה דקורטיבי 42" דגם ROSE בצבע לבן עם 4 כנפיים מתקפלות בצבע שקוף, כולל גוף תאורה 36W עם פלטת LED בגוון אור משתנה באמצעות שלט, מנוע DC מתקדם, עוצמתי ושקט, 6 מהירויות, עיצוב ייחודי ואיכות ללא פשרות. אפשרות כיבוי והפעלה, שליטה במהירות הסיבובים, ובגוון האור עי" שלט ייעודי. כולל טיימר עד 8 שעות NORTHER
| Remarks | למאוורר יש זיכרון אוורור לשעון טיימר והוא מותאם להפעלה על ידי שעון שבת כך שלאחר כיבויי והדלקה, ישוב המאוורר לפעולתו האחרונה הן במצב אוורור והן במצב תאורה. אידאלי לשומרי שבת. |
|---|---|
| Brand | NORTHER |
| Wings diameter | 42 אינץ' (105 ס"מ) |
| Wings color | שקוף |
| Body color filter | White |
| Activation by | Remote |
| Number of speeds | 6 |
| Light color | Integrated light |
| Kelvin | משתנה 3000K/4000K/6500K |
| Lumen | 3600Lm |
| Lighting power | 36W |
| Space size | מתאים לחדר/חלל בגודל עד עד 20m² |
| Body structure | גוף מתכת , כנפיים פוליקרבונט PC |
| Engine type | פרימיום DC |
| Engine power | 35W |
| rpm | 230rpm |
| Injection | 180m³/Min |
| Ip rating | IP20 |
| Noise level | max 42db |
| Winter mode | כולל |
| with/without lighting | כולל גוף תאורה |
| Warranty engine | 10 שנים |
| Warranty body | שנה |
| Input | 220-240V |
| Quantity in inner packaging | 1 |
| Quantity in outer packaging | 1 |

