מונה דיגיטלי ללוח חשמל חד פאזי
Out of stock
מק"ט
OM-DM80SA-1P
מונה דיגיטלי ללוח חשמל חד פאזי להתקנה על פס דין בלוחות חשמל כולל איפוס מידה 2 מודול בפס דין
| Brand | OMEGA |
|---|---|
| מספר פאזות | 1P |
| תאור חשמלי | 1P+N |
| Input | Max 220V AC |
| תדירות | 50/60Hz |
| Power | עד 80A |
| Size | 78.5x36.3X65.8mm |
| צבע | לבן |
| standard | IEC 62052-11 IEC 63053-21 |
| Quantity in inner packaging | 1 |
| Quantity in outer packaging | 4 |

