מונה דיגיטלי ללוח חשמל תלת פאזי
Out of stock
מק"ט
OM-DM100SA-3P
מונה דיגיטלי ללוח חשמל תלת פאזי להתקנה על פס דין בלוחות חשמל מידה 4 מודול בפס דין
| Brand | OMEGA |
|---|---|
| מספר פאזות | 3P |
| תאור חשמלי | 3P+N |
| Input | Max 400V AC |
| תדירות | 50/60Hz |
| Power | עד 80A |
| Size | 76x100X65mm |
| צבע | שקוף |
| standard | IEC 62052-11 IEC 63053-21 |
| Quantity in inner packaging | 1 |
| Quantity in outer packaging | 20 |

