רמקול BlueTooth 6W אפור
In stock
מק"ט
SM-BTS-309-G
רמקול Bluetooth 6W , כולל תאורת רקע, פלסטיק ABS, נטען (C), אפור, כולל כבל טעינה, אריזת קרטון SIGMA
| Quantity in inner packaging | 1 |
|---|---|
| Quantity in outer packaging | 10 |
| Brand | SIGMA |
| Watt | 6W |
| חיבור טעינה | יציאת USB
כניסת כרטיס TF FM |
| קיבולת סוללה | 800mAh |
| Body dimensions | 86x86x90 מ"מ |
| Body structure | פלסטיק ABS |
| Charging time | עד כ- 2 שעות |
| Working hours | עד כ- 2.5 שעות |
| טווח עבודה Bluetooth | עד כ- 10 מטרים |
| גרסת Bluetooth | 5.4V |
| Ip rating | IP20 |
| Body color | אפור |
| Warranty | 12 חודשים |
| standard | CE ROHS |

