רמקול BlueTooth 10W שחור
In stock
מק"ט
SM-BTS-102-B
רמקול Bluetooth 10W , כולל תאורת רקע, פלסטיק ABS, נטען (C), שחור, כולל כבל טעינה, אריזת קרטון SIGMA
| Quantity in inner packaging | 1 |
|---|---|
| Quantity in outer packaging | 10 |
| Brand | SIGMA |
| Watt | 10W |
| חיבור טעינה | יציאת USB כניסת כרטיס TF,FM |
| קיבולת סוללה | 1500mAh |
| Body dimensions | 87x87x185 מ"מ |
| Body structure | פלסטיק ABS |
| Charging time | עד כ- 3 שעות |
| Working hours | עד כ- 5 שעות |
| טווח עבודה Bluetooth | עד כ- 10 מטרים |
| גרסת Bluetooth | 5.0V |
| Ip rating | IP20 |
| Body color | שחור |
| Warranty | 12 חודשים |
| standard | CE ROHS |

