פנס הצפה RAZOR 100W CCT
In stock
מק"ט
Razor-100W-WH-CCT
פנס הצפה עוצמתי ומתקדם בעיצוב חדשני סדרת RAZOR! מבנה אלומיניום לנידוף חום ועמידות לאורך זמן, ומשולב בכיסוי פוליקרבונט חזק המגן על הרכיבים הפנימיים ומבטיח פיזור אור אחיד . כולל כפתור CCT לבחירת גוון אור רצוי : אור חם 3000K, אור קר 4000K , אור יום 6500K. הפתרון המושלם להארת חניונים, מבנים, גינות, ומתחמים חיצוניים – עם ביצועים מרשימים ואסתטיקה בלתי מתפשרת מבית OMEGA
| הספק | 100W |
|---|---|
| Brand | OMEGA |
| Light color | גוון אור משתנה |
| Kelvin | 3000K/4000K/6500K |
| Lumen | 10000Lm |
| Body structure | יציקת אלומיניום + פוליקרבונט |
| Body color filter | White |
| Body dimensions | 266X190X30mm |
| Input | AC 220-240V |
| Ip rating | IP65 |
| מסירות אור CRI | Ra>80 |
| Work hours | 25000 |
| Warranty | שנתיים |
| Quantity in inner packaging | 1 |
| Quantity in outer packaging | 10 |

