פלפון לד דגם 60W 3CCT+3Power URANUS
In stock
מק"ט
OM-URAN-60W-3P-CCT
גוף תאורה בעיצוב קלאסי דגם 60W URANUS, צבע גוף לבן, כפתור 3CCT+3Power לבחירת גוון האור הרצוי לפני ההתקנה, טבעת אור היקפית בהדלקת הגוף.
אידיאלי לשימוש במבואות, חדרי מדרגות משרדים, כניסה לבתים ועוד. OMEGA
| Brand | OMEGA |
|---|---|
| Watt | 60W(60W-45W-30W) |
| Light color | גוון אור משתנה |
| Kelvin | 3000K/4000K/6500K |
| Lumen | 6600Lm |
| Body structure | PP Anti UV |
| חוזק מכני | IK05 |
| Body color filter | White |
| Body dimensions | 480x75mm |
| Input | 180-240V AC |
| Shape | Round |
| Ip rating | IP40 |
| מסירות אור CRI | Ra80 |
| Beam angle | ˚120 |
| Work hours | 25000 |
| Warranty | שנתיים |
| Quantity in inner packaging | 1 |
| Quantity in outer packaging | 8 |

