מאוורר תקרה 42" DAISY כנפיים מתקפלות עם שלט ותאורת לד CCT 50W, צבע לבן NORTHER
In stock
מק"ט
NT-DAI42-W-L
מאוורר תקרה דקורטיבי 42" דגם DAISY בצבע לבן עם 4 כנפיים מתקפלות בצבע שקוף, כולל גוף תאורה 50W ניתן לעמעום ועם גוון אור משתנה באמצעות שלט, מנוע DC מתקדם, עוצמתי ושקט, 6 מהירויות, עיצוב ייחודי ואיכות ללא פשרות. אפשרות כיבוי והפעלה, שליטה במהירות הסיבובים, ובגוון האור עי" שלט ייעודי. כולל טיימר כיבוי לשעה/שעתיים NORTHER
| Remarks | עמעום אור וגוון אור משתנה ע"י שלט, כולל מוטות הארכה: 10CM/20CM |
|---|---|
| Brand | NORTHER |
| Wings diameter | 42 אינץ' (105 ס"מ) |
| Wings color | שקופות |
| Body color filter | White |
| Activation by | Remote |
| Number of speeds | 6 |
| Light color | Integrated light |
| Kelvin | משתנה 3000K/4000K/6500K |
| Lumen | 2700Lm |
| Space size | מתאים לחדר/חלל בגודל עד עד 20m² |
| Body structure | מתכת, להבים PC |
| Engine type | פרימיום DC |
| Engine power | 30W |
| rpm | 240rpm |
| Injection | 125m³/Min |
| Ip rating | IP20 |
| Noise level | max 50db |
| Winter mode | כולל |
| with/without lighting | כולל גוף תאורה |
| Warranty engine | 10 שנים |
| Warranty body | שנה |
| Lighting power | 50W |
| Input | 110-265V |
| Quantity in inner packaging | 1 |
| Quantity in outer packaging | 1 |

