שקוע תקרה מוגן מים עגול LORENZO 7W
In stock
מק"ט
LOR-7W-CCT-IP65-WH
לד שקוע תקרה קבוע דגם LORENZO 7W, עגול, צבע לבן, זווית 38° קדח Ø62-75, מוגן מים IP65, כולל כפתור CCT לבחירת גוון האור, OMEGA
| Brand | OMEGA |
|---|---|
| Watt | 7W |
| Light color | גוון אור משתנה |
| Kelvin | 3000K/4000K/6500K |
| Lumen | 560Lm |
| Body structure | ABS+PC |
| חוזק מכני | IK03 |
| Body color | לבן |
| Body dimensions | Ø86.5x28mm |
| Cut out sizes | Ø62-75mm |
| Input | 220-240V |
| Ip rating | IP65 |
| מסירות אור CRI | CRI 80 |
| Beam angle | 38° |
| Work hours | 25000 |
| Warranty | שנתיים |
| Quantity in inner packaging | 1 |
| Quantity in outer packaging | 100 |

