פעמון לד UFO דגם SUNNY 200W CCT
Out of stock
מק"ט
UFO-SUNNY-200W-CCT
פעמון דגם SUNNY, חוזק מכני IK09 ובדרגת אטימות IP65.
יעילות אורית גבוהה במיוחד 150Lm/W, ניתן לתלייה בתקרה, הרכבה ותחזוקה קלה.
מגיע עם כפתור CCT לבחירת גוון האור הרצוי 3000K/4000K/5700K.
וכפתור לבחירת הספק הגוף 120W/160W/200W.
סוג דרייבר SOSEN, אורך חיים 50,000 ש”ע, 5 שנות אחריות.
מתאים להארת מחסנים, אולמות תעשייה, תקרות גבוהות ומקומות החשופים ללחות וגשם.
יעילות אורית גבוהה במיוחד 150Lm/W, ניתן לתלייה בתקרה, הרכבה ותחזוקה קלה.
מגיע עם כפתור CCT לבחירת גוון האור הרצוי 3000K/4000K/5700K.
וכפתור לבחירת הספק הגוף 120W/160W/200W.
סוג דרייבר SOSEN, אורך חיים 50,000 ש”ע, 5 שנות אחריות.
מתאים להארת מחסנים, אולמות תעשייה, תקרות גבוהות ומקומות החשופים ללחות וגשם.
| Brand | OMEGA |
|---|---|
| Watt | 120W-160W-200W |
| Light color | גוון אור משתנה |
| Kelvin | 3000K/4000K/5700K |
| Lumen | 150lm/w |
| Body structure | ALU+PC |
| חוזק מכני | IK09 |
| Body color | שחור |
| Body dimensions | 310mm∅ |
| Input | AC90-305V |
| Shape | Round |
| Ip rating | IP65 |
| מסירות אור CRI | Ra>80 |
| Beam angle | 90° |
| Work hours | 50000 |
| Driver type | SOSEN |
| Warranty | 5 שנים |
| Quantity in inner packaging | 1 |
| Quantity in outer packaging | 1 |

