פנס הצפה מעוצב New STRIKE
In stock
מק"ט
STR-N-300W-D-BK-AG
זרקור דקורטיבי SMD לד, 300W אנטי גלר 6500K-גוף אפור OMEGA NEW STRIKE
| הספק | 300W |
|---|---|
| Brand | OMEGA |
| Light color | Day light |
| Kelvin | 6500K |
| Lumen | 36000 |
| Body structure | יציקת אלומניום וזכוכית מודפסת לייזר למניעת סינוור +70 ס"מ כבל |
| Body color filter | Gray |
| Body dimensions | 379x295x49mm |
| Ip rating | IP65 |
| Work hours | 30000 |

