פנס הצפה 300W AC דגם GRAND שחור אור יום OMEGA
In stock
מק"ט
GRAND-300W-D-BK
פנס הצפה מקצועי, כולל זכוכית מודפסת ליזר למניעת סינוור, זרוע מתכווננת ניתנת לנעילה, צלעות מקצועיות לקירור אופטימלי, זוית הארה 120 מעלות
| הספק | 300W |
|---|---|
| Brand | OMEGA |
| Light color | Day light |
| Kelvin | 6500K |
| Lumen | 30000 |
| Body structure | אלומיניום + זכוכית |
| Body color filter | Black |
| Body dimensions | 420x315x75 |
| Input | AC165-265V |
| Ip rating | IP65 |
| מסירות אור CRI | >80 |
| Work hours | 25000 |

