פנס הצפה TABLET כולל חיישן
Out of stock
מק"ט
TAB-100W-D-BK-S
פנס הצפה סדרת TABLET, כולל חיישן תנועה, חיישן פוטוצל ניתן לכיוונון. זמן השהייה מתכוונן בין 20 שניות ל 3 דקות, טווח זווית זיהוי 120° ובין 8 ל 12 מטר, זרוע מתכווננת להארה מושלמת, צלעות לקירור אופטימלי, זכוכית מודפסת לייזר למניעת סינוור והגנה על העיניים.
| Brand | OMEGA |
|---|---|
| Watt | 100W |
| Light color | Day light |
| Kelvin | 6500K |
| Lumen | 9000 |
| LED type | SMD |
| Body structure | יציקת אלומיניום |
| Body color | שחור |
| Body dimensions | 240x256mm |
| Input | AC 220 240V |
| Ip rating | IP65 |
| מסירות אור CRI | CRI 80 |
| Beam angle | 110° |
| Work hours | 25000 |
| Warranty | שנתיים אחריות |

