מוגן מים CAPTAIN CCT
In stock
מק"ט
CAPTAIN12070-CCT
גוף תאורה מוגן מים דגם CAPTAIN - כולל כפתור 3CCT לקביעת גוון האור ואופציית כיבוי הגוף, אידאלי לסוכות, פרגולות, תאורה היקפית ועוד.
* גוף זה אינו מיועד להתקנה בחניונים ובעבודה רציפה של יותר מ- 9 שעות.
* גוף זה אינו מיועד להתקנה בחניונים ובעבודה רציפה של יותר מ- 9 שעות.
| Brand | OMEGA |
|---|---|
| Watt | 70W |
| Light color | גוון אור משתנה |
| Kelvin | CCT - 3000K/4000K/6500K |
| Lumen | 6300lm |
| Body structure | פוליקרבונט - PC |
| Body color | לבן + כיסוי חלבי |
| Body dimensions | 1160X65X48mm |
| Input | 165-265V |
| Ip rating | IP65 |
| מסירות אור CRI | Ra>80 |
| Beam angle | 120° |
| Work hours | 25000 |
| Warranty | שנתיים |

