צמוד קיר ZOHAR פוטואלקטרי CCT
In stock
מק"ט
OM-ADD20W-WH-CCT
גוף תאורה שם כתובת כולל תא פוטואלקטרי דגם זוהר 20W לבן התקנת הגוף ללא פתיחה CCT
| Brand | OMEGA |
|---|---|
| Watt | 20W |
| Light color | גוון אור משתנה |
| Kelvin | 3000K/4000K/6000K |
| Lumen | 1300 |
| Body structure | בסיס וכיסוי PC |
| Body color | לבן |
| Body dimensions | 300x60x228 |
| Input | AC 220 240V |
| Ip rating | IP65 |
| מסירות אור CRI | Ra>80 |
| Work hours | 35000 |
| Warranty | 3 שנים |

