שקוע קיר פנים OR דגם 3W COIN שחור
In stock
מק"ט
OM-OR-COIN-BK
ש.קיר OR פנים דגם 3000K,3W,COIN,אלומיניום,שחור OMEGA
מעוצב בגימור נקי ואסתטי משתלב בצורה מושלמת בקירות הבית מעברים פרקטים חדרי מדרגות וכו.
| Watt | 3W |
|---|---|
| Brand | OMEGA |
| Light color | Warm White |
| Kelvin | 3000K |
| Lumen | 90Lumen/W |
| Body structure | גוף אלומיניום |
| Body color | שחור |
| Body dimensions | D42xH26/mm |
| Concrete box | D40xH80mm |
| Cut out sizes | φ35mm |
| Input | 220-240V |
| Ip rating | IP20 לשימוש פנימי |
| מסירות אור CRI | 80 |
| Beam angle | 30° |
| Warranty | שנתיים |

