דוקרן גינה WILLOW 9W
Out of stock
מק"ט
WIL12V-9W-WH-W
דוקרן גינה WILLOW 9W.
לד CREE.
מוגן מים: IP65.
נצילות אורית: 90Lm/W.
גוון אור חם 3000K.
12V AC/DC ,COB.
מגיע עם כבל באורך כ-35 ס"מ.
צבע: לבן.
לד CREE.
מוגן מים: IP65.
נצילות אורית: 90Lm/W.
גוון אור חם 3000K.
12V AC/DC ,COB.
מגיע עם כבל באורך כ-35 ס"מ.
צבע: לבן.
| Watt | 9W |
|---|---|
| Brand | OMEGA |
| Light color | Warm White |
| Kelvin | 3000K |
| Lumen | 810Lm |
| Body structure | יציקת אלומניום + זכוכית |
| Body color filter | White |
| Body dimensions | 620x198x80mm |
| Cable length | כ-35 ס"מ |
| Input | AC/DC 12V |
| Ip rating | IP65 |
| מסירות אור CRI | Ra>90 |
| Beam angle | ˚28 |
| Work hours | 30000 |
| Warranty | 3 שנים |
| Quantity in inner packaging | 1 |
| Quantity in outer packaging | 8 |

