דוקרן גינה ASPEN 12W
Out of stock
מק"ט
ASP12V-12W-WH-W
דוקרן גינה ASPEN 12W.
לד OSRAM.
מוגן מים: IP65.
נצילות אורית: 120Lm/W.
גוון אור חם 3000K.
12V AC/DC ,SMD.
מגיע עם כבל באורך כ-35 ס"מ.
צבע: לבן.
לד OSRAM.
מוגן מים: IP65.
נצילות אורית: 120Lm/W.
גוון אור חם 3000K.
12V AC/DC ,SMD.
מגיע עם כבל באורך כ-35 ס"מ.
צבע: לבן.
| Watt | 12W |
|---|---|
| Brand | OMEGA |
| Light color | Warm White |
| Kelvin | 3000K |
| Lumen | 1800Lm |
| Body structure | יציקת אלומניום + פוליקרבונט |
| Body color filter | White |
| Body dimensions | 770x245x208mm |
| Cable length | כ-35 ס"מ |
| Input | AC/DC 12V |
| Ip rating | IP65 |
| מסירות אור CRI | Ra>80 |
| Beam angle | ˚110 |
| Work hours | 30000 |
| Warranty | 3 שנים |
| Quantity in inner packaging | 1 |
| Quantity in outer packaging | 6 |

