מנורת שולחן זכוכית מגדלת MAGNUS DESK
In stock
מק"ט
OM-2014-6W-D
מנורת זכוכית מגדלת לשימוש מקצועי
קוטר עדשה "4
הגדלה אופטית X3 Diopter
זרוע מתכווננת
בסיס חזק ויציב עם טבעת גומי למניעת החלקה
מכסה לכיסויי הזכוכית למניעת אבק
| Brand | OMEGA |
|---|---|
| Remarks | לשימוש ביתי ומקצועי מעבדות, בתי מלאכה, עבודות עדינות וזעירות, חדרי טיפול, מכוני יופי, קריאה ועוד... |
| Watt | 6W |
| Light color | Day light |
| Kelvin | 6500K |
| Lumen | 560 |
| Body structure | מתכת |
| Body color filter | White |
| Input | AC 220-240V |
| Warranty | שנה |
| Quantity in inner packaging | 1 |
| Quantity in outer packaging | 8 |

