פאנל שקוע FLAT CCT 25W
In stock
מק"ט
FS-FLIN-25W-CCT-SQ
פנל שקוע 25W מידה 298X298 קדח 285X285 מרובע כולל כפתור CCT לשינוי גוון האור, מבית FSL
| Brand | FSL |
|---|---|
| Watt | 25W |
| Light color | גוון אור משתנה |
| Kelvin | CCT 3000K/4000K/6500K |
| Lumen | 2250Lm |
| Body structure | אלומיניום , מתכת ופלסטיק |
| Body color | לבן |
| Body dimensions | 298X298mm |
| Cut out sizes | ø285X285mm |
| Input | 220-240V |
| Shape | Square |
| Ip rating | IP20 |
| מסירות אור CRI | Ra>80 |
| Beam angle | 120° |
| Work hours | 30000 |
| Warranty | חמש שנים |
| Quantity in inner packaging | 1 |
| Quantity in outer packaging | 15 |

