פאנל שקוע FLAT CCT 15W
In stock
מק"ט
FS-FLIN-15W-CCT
פנל שקוע 15W מידה 190 קדח 175 עגול כולל כפתור CCT לשינוי גוון האור, מבית FSL
| Brand | FSL |
|---|---|
| Watt | 15W |
| Light color | גוון אור משתנה |
| Kelvin | CCT 3000K/4000K/6500K |
| Lumen | 1350Lm |
| Body structure | אלומיניום , מתכת ופלסטיק |
| Body color | לבן |
| Body dimensions | 190mm |
| Cut out sizes | ø175mm |
| Input | 220-240V |
| Shape | Round |
| Ip rating | IP20 |
| מסירות אור CRI | Ra>80 |
| Beam angle | 120° |
| Work hours | 30000 |
| Warranty | חמש שנים |
| Quantity in inner packaging | 1 |
| Quantity in outer packaging | 30 |

