פלפון דגם 28W CCT ATLAS
Out of stock
מק"ט
ATLAS-320-28W-3CCT-BK
פלפון 3CCT 28W ATLAS עגול, IP40 ,גוף תאורה צבע שחור, Ø320, התקנה + הדלקה מהירה בהחלקה,
אידיאלי לשימוש במבואות, חדרי מקלחות, חדרי מדרגות משרדים, כניסה לבתים ועוד. OMEGA
| Brand | OMEGA |
|---|---|
| Watt | 28W |
| Light color | גוון אור משתנה |
| Kelvin | 3000K/4000K/6500K |
| Lumen | 2520Lm |
| Body color | שחור |
| Body dimensions | ø320x55mm |
| Input | 220V-240V |
| Shape | Round |
| Ip rating | IP40 |
| Beam angle | 120° |
| Work hours | 30000 |
| Warranty | שנתיים |

