פאנל SWIFT שקוע 6W מרובע
In stock
מק"ט
FS-SWT-6W-SQ-IN
פאנל לד שקוע תקרה סדרת SWIFT זמין במגוון הספקים וגדלים. אידאלי להארת מסדרונות, לובאים, חדרים וכ"ו, מבית FSL
| Brand | FSL |
|---|---|
| Watt | 6W |
| Body color | לבן |
| Body dimensions | 119.5X119.5X26.5mm |
| Cut out sizes | 95X95-105X105mm |
| Shape | Square |
| Ip rating | IP20 |
| מסירות אור CRI | Ra>80 |
| Beam angle | 110º |
| Work hours | 25000 |
| Warranty | שנתיים |

