ספוט מתכוונן לפס צבירה PIXEL LIFUD חד פאזי CCT
Out of stock
מק"ט
OM-PIXEL-LF-40W-BK-CCT
ספוט לפס צבירה חד - פאזי דגם PIXEL LIFUD, צבע שחור, 40W, כולל כפתור CCT לקביעת גוון האור: 3000K/ 4000K / 6500K מבית OMEGA
| Brand | OMEGA |
|---|---|
| Remarks | מתאים להארת חנויות, קניונים, חדרי הלבשה, סלונים, מטבחים ועוד. |
| Watt | 40W |
| Light color | גוון אור משתנה |
| Kelvin | 3000K/4000K/6500K |
| Body structure | אלומיניום |
| Body color filter | Black |
| Body dimensions | 85X180mm |
| Input | 220-240V AC |
| Ip rating | IP20 |
| מסירות אור CRI | Ra>80 |
| Beam angle | 36° |
| Work hours | 25000 |
| Power factor | 30000Lm |
| Warranty | שנתיים |

