קאטר חותך כבל חשמל 8" מבודד EMARK 1000V VDE
Out of stock
מק"ט
80147
קאטר חותך כבל חשמל שפתיים רחבות 8" מבודד 1000V VDE, בליסטר פלסטיק לתלייה, 10 שנות אחריות EMARK
| Brand | EMARK |
|---|---|
| טווח מתח | 1000V |
| מבנה | חומר ידית עשוי TPR+PP למניעת החלקה |
| אורך ידית | 125mm |
| אורך כולל | 200mm |
| Warranty | 10 שנים |
| Quantity in inner packaging | 5 |
| Quantity in outer packaging | 50 |

