פלייר 7" מבודד EMARK 1000V VDE
Out of stock
מק"ט
80149
פלייר 7" מבודד 1000V VDE, בליסטר פלסטיק לתלייה, 10 שנות אחריות EMARK
| Brand | EMARK |
|---|---|
| טווח מתח | 1000V |
| מבנה | חומר ידית עשוי TPR+PP למניעת החלקה |
| אורך ידית | 116mm |
| אורך כולל | 180mm |
| Warranty | 10 שנים |
| Quantity in inner packaging | 6 |
| Quantity in outer packaging | 60 |

