מברג פוזידרייב מבודד EMARK PZ2x100mm 1000V VDE
Out of stock
מק"ט
53341
מברג פוזידרייב כוכב מבודד PZ2x100mm 1000V VDE, בליסטר פלסטיק לתלייה, 10 שנות אחריות EMARK
| Brand | EMARK |
|---|---|
| טווח מתח | 1000V |
| מבנה | חומר ידית עשוי TPR+PP למניעת החלקה |
| מידות ראש | PZ 2 |
| קוטר להב | ø6mm |
| אורך המוט | 100mm |
| אורך ידית | 110mm |
| אורך כולל | 210mm |
| Warranty | 10 שנים |
| Quantity in inner packaging | 12 |
| Quantity in outer packaging | 120 |

