מברג שטוח מבודד EMARK SL5.5x125mm 1000V VDE
Out of stock
מק"ט
53334
מברג שטוח מבודד SL5.5x125mm 1000V VDE, בליסטר פלסטיק לתלייה, 10 שנות אחריות EMARK
| Brand | EMARK |
|---|---|
| טווח מתח | 1000V |
| מבנה | חומר ידית עשוי TPR+PP למניעת החלקה |
| מידות ראש | 1.0mm |
| רוחב קצה | 5.5mm |
| אורך המוט | 125mm |
| אורך ידית | 92mm |
| אורך כולל | 217mm |
| Warranty | 10 שנים |
| Quantity in inner packaging | 12 |
| Quantity in outer packaging | 240 |

