בלדח תקני תלוי תקרה E27 לבן
Out of stock
מק"ט
OM-E27-03
בית נורה ייעודי לנורות לד, ליבון, פלורסנט ועוד,
עד הספק של 100W.
בעל בסיס הברגה E27 בלבד.
אופן ההתקנה: בתלייה מן התקרה. לחיווט המוצר יש להשתמש ב- 2 חוטים (פאזה L ואפס N) ולהחדירם ל- 2 חורי ההתקנה בחלקו האחורי של המוצר. החוטים המתאימים להתקנה הינם חוטים קשיחים בלבד או חוטים רב גדיליים בעלי סופית מתאימה, כשקוטר כל חוט הינו 0.5mm²-1.5mm².
המוצר חסין מאש, ומאושר על ידי מכון התקנים.
עד הספק של 100W.
בעל בסיס הברגה E27 בלבד.
אופן ההתקנה: בתלייה מן התקרה. לחיווט המוצר יש להשתמש ב- 2 חוטים (פאזה L ואפס N) ולהחדירם ל- 2 חורי ההתקנה בחלקו האחורי של המוצר. החוטים המתאימים להתקנה הינם חוטים קשיחים בלבד או חוטים רב גדיליים בעלי סופית מתאימה, כשקוטר כל חוט הינו 0.5mm²-1.5mm².
המוצר חסין מאש, ומאושר על ידי מכון התקנים.
| Remarks | החוטים המתאימים להתקנה הינם חוטים קשיחים בלבד או חוטים רב גדיליים בעלי סופית מתאימה שקוטר כל חוט הינו 0.5mm²-1.5mm². |
|---|---|
| Brand | OMEGA |
| Input | 220-240V |
| Power | 16A |
| output | 60W/max |
| Body dimensions | 3.7x7.8x10.5cm |
| standard | מאושר ע"י מכון התקנים |
| Base | E27 |
| Quantity in inner packaging | 10 |
| Quantity in outer packaging | 100 |

