מטען קיר מהיר PD 65W ללפטופים וניידים Type-C
Out of stock
מק"ט
SM-PD-65W-3A-TYPEC
מטען קיר מהיר PD 65W ללפטופים וניידים, טריפל 20V 3.25A (2xC+1xA), כבל נפרד TYPE-C באורך 1.8 מ', קופסת תלייה SIGMA
| Brand | SIGMA |
|---|---|
| Input | 220-240V |
| Watt | 65W |
| output | 20V |
| Current | 3.25A |
| Charger | 2x USB-C + 1x USB-A |
| Cable length | אורך כבל 1.8 מטר Type-C |
| Body color | לבן |
| Warranty | 12 חודשים |
| Quantity in inner packaging | 1 |
| Quantity in outer packaging | 100 |

