מנורת קיר מתכווננת ASTRID 3CCT לבן
In stock
מק"ט
AST7-DIM-GU10-WH-CCT
מנורת קיר אלגנטית בגוון לבן ASTRID
בעיצוב מודרני ונקי. מתאימה במיוחד לקריאה, עם ראש מתכוונן ומפסק-עמעם להכוונת אור מדויקת ונוחה.
כולל נורה 7W GU10, ניתנת לעמעום, גוון אור ניתן לבחירה באמצעות מתג CCT על הנורה: אור חם - 3000K / אור קר - 4000K / אור יום - 6500K שילוב אידיאלי בין פונקציונליות לעיצוב OMEGA
| Brand | OMEGA |
|---|---|
| Watt | 7W |
| Light color | CCT |
| Kelvin | 3000K/4000K/6500K |
| Base | GU10 |
| Lumen | 595Lm |
| Body structure | אלומיניום + מתכת |
| Body color filter | White |
| Body dimensions | 35x110x70mm |
| אורך צוואר | 39mm |
| Input | 230V |
| Dimmabel | כולל |
| Ip rating | IP20 |
| מסירות אור CRI | CRI>80 |
| Beam angle | 36° |
| Warranty | שנתיים |
| Quantity in inner packaging | 1 |
| Quantity in outer packaging | 20 |

