מאוורר תקרה 48" CARLA קרלה
In stock
מק"ט
73241-2848
מאוורר תקרה 48" צמוד תקרה דגם CARLA עם מנוע DC כולל שלט+תאורה 28W ניתנת לעימעום באמצעות השלט ו- 3CCT - שלושה גווני תאורה לבחירה. צבע המאוורר שחור ומגיע עם 3 כנפיים בצבע שחור. WESTINGHOUSE
| Brand | WESTINGHOUSE |
|---|---|
| Wings diameter | 48 inches (122 cm) |
| Wings color | שחור מט |
| Body color filter | Matte black |
| Activation by | Remote |
| גוף תאורה | 28W עם עמעם |
| Number of speeds | 6 |
| Light color | 3CCT - אור חם / אור קר / אור יום |
| Kelvin | 3000/4000/6500K |
| Lumen | 2800lm |
| Space size | אידיאלי לחדרים עד 25 מר' |
| Blade structure | ABS |
| Body structure | מתכת |
| Engine type | DC |
| Engine power | 29.8W/20.9W/13W/7.9W/4.9W/2.8W |
| rpm | 201/179/156/131/105/81 |
| Injection | 187.55m³/Min |
| ספיקת אוויר מקסימלית | 6622 |
| Ip rating | לשימוש פנימי |
| Noise level | 48dB(A) |
| Winter mode | כולל מצב חורף |
| with/without lighting | כולל גוף תאורה |
| Warranty | אחריות מורחבת למנוע ל-15 שנה ושנתיים מלאות לשאר החלקים |
| Quantity in inner packaging | 1 |
| Quantity in outer packaging | 1 |

